Údržba exteriéru

Poskytujeme komplexné riešenie pre udržiavanie a starostlivosť o vonkajšie priestory okolo domov, komerčných budov, verejných priestranstiev a ďalších exteriérových lokalít.

Naše služby údržby exteriéru sú zamerané na starostlivosť o vonkajšie priestory a zahŕňajú široké spektrum služieb s cieľom udržiavať čistotu, estetiku a funkčnosť exteriérových lokalít. Údržba exteriéru je ideálnym riešením pre klientov, ktorí chcú zachovať krásu, funkčnosť a bezpečnosť svojich vonkajších priestorov. S našou službou môžete očakávať nielen esteticky príjemné a dobre udržiavané exteriéry, ale aj zvýšenú hodnotu a komfort vašej nehnuteľnosti.

Údržba exteriéru

Portfólio služieb – údržba exteriéru

Záhradná údržba

Kosenie a starostlivosť o trávnik, ošetrovanie a strihanie kríkov, kultivácia pôdy, a ďalšie záhradnícke práce.

Údržba exteriérových povrchov

Čistenie a ošetrovanie chodníkov, terás, dlažieb, drevených plôch a iných exteriérových povrchov s použitím špeciálnych čistiacich prostriedkov a techník.

Odstraňovanie odpadu

Odstraňovanie odpadu, lístia a iných nečistôt z exteriérových priestorov, vrátane vysýpania odpadkových košov a upratovania verejných priestranstiev.

Údržba vodných prvkov

Čistenie a údržba fontán, jazierok, bazénov a iných vodných prvkov, vrátane kontroly vody a prípadnej údržby filtračných systémov.

Ošetrovanie rastlín a stromov

Hnojenie, zalievanie, orezávanie a ochrana rastlín a stromov pred chorobami, škodcami a nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Prečo údržba exteriéru od Schaller, s. r. o.

Skúsenosti a profesionalita

Disponujeme dlhoročnými skúsenosťami v oblasti.

Moderné technológie

Používame najmodernejšie postupy a technológie.

Spoľahlivosť a precíznosť

Garantujeme vysokú kvalitu služieb a spokojnosť klienta.

Postaráme sa profesionálne aj o váš exteriér

Other services